Denizli Dell Teknik Servisi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Denizli Dell Teknik Servisi

iletişim : 0(537) 954 3707

Denizli Dell servisi olarak her zaman kaliteli ve garantili işlemlerimiz ile müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Dell Teknik servisimizde Notebookların ve Laptopların Tamiri esnasında lazım olabilecek tüm parçalar stoklarımızda bulundurarak cihazlarınızın servisde kalma sürelerinde minimum sürelere çekmekteyiz.

Arızası ve sorunu ne olursa olsun Dell Teknik Servisimizde çözümü vardır yeterki cihaz bir başka serviste kurcalanmamış olsun, Konusunda uzaman olan teknisyenlerimiz tarafından eski orjinal haline getirilecektir, Teknik Servisde yapılan tüm bu işlemler garantimiz altında yapılarak sizlere teslim edilir.

Dell Notebook ve Laptopların düzenli yapılması gereken Bakımlarını yapmaktayız, ortalama bir Laptop yedi veya sekiz ayda bir bakımı yaptırılmalı ki aşırı ısınmasın Laptop açılırken kendini kasması veya durduk yere kapanması, ”Denizli Dell servisi” mizde ortalama bir bakım bir saat gibi sürmektedir, Şunu unutmayın ki Bakımları yapılan laptoplar ileri zamanlarda sizleri birçok arızadan kurtarmış olacaktır.

Dell Laptoplarda ekran değimi ve harddisk değişimleri ortalama bir saatimizi almaktadır, Kullanılan parçalar Dell Notebooklar için üretilmiş olan parçalar olup tümü garantilidir. Dell laptoplar için üretilmiş olan Dell Şarj Adaptörü Dell batarya – Dell Anakart ve Ekran kartı – Hdd Ram Klavye ve diyer tüm parçalar stoklarımızda bulunmaktadır.

Anakart ve ekran kartlarının içerisinde ki chiplerin yanarak bozulması büyük yatırım gerektiren makineler tarafından değişimi ve tamiri yapılarak düzeltilmektedir. Türkiye’de servisi az bulunan bu makineler bizim servisimizde en son modelleriyle hizmet vermektedir. Bu gibi sorunları garantili olarak en sağlam şekilde bizim servisimiz yapmaktadır.

Dell Teknik Servisimizde Dell Laptop Notebook ve Bilgisayarların yedek parçalarıda bulunmaktadır başlıca Lcd ve Led Ekran, Anakart, Ekran kartı, Harddisk, Ram, Batarya, Şarj Adaptörü, Pil, Spu Fan, Power kartları gibi birçok parçada hazırdadır bu sayede parça tedariğinde harcanan zaman kaybı’da olmamaktadır. Denizli Dell servisimize Tüm sorunlarınız için bekliyoruz.

iletişim : 0(537) 954 3707

Tıkla Hemen Ara