RG Bilgisayar Servisi Laptop menteşe tamiri ve değişimi konusunda iddalıyız. Bizler 15 yılı aşkın deneyimli profesyonel teknik ekibimizle bugüne kadar bir çok kurum, şirket ve binlerce son kullanıcıya notebook menteşe tamiri ve  değişimi konusunda hizmet veriyoruz.

Denizli Laptop kırık Menteşe Kasa Tamiri Notebook Menteşe Değişimi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Denizli Laptop kırık Menteşe Kasa Tamiri Notebook Menteşe Değişimi

4 Haziran 2021 Denizli Bilgisayar Denizli Bilgisayar Satış Denizli Bilgisayar Servisi denizli bilgisayar tamir Denizli Bilgisayar Tamirci Denizli Bilgisayar Tamircisi Denizli Bilgisayar Teknik Servis Denizli Bilgisayarcı Denizli Laptop Kasa Tamiri Denizli Notebook Satış Denizli Notebook Servisi Terimi kaldır: Denizli Laptop Menteşe tamiri Denizli Laptop Menteşe tamiri 0
denizli bilgisayar servisi

Denizli Laptop kırık Menteşe  Kasa Tamiri Notebook Menteşe Değişimi

RG Bilgisayar Servisi Laptop menteşe tamiri ve değişimi konusunda iddalıyız. Bizler 15 yılı aşkın deneyimli profesyonel teknik ekibimizle bugüne kadar bir çok kurum, şirket ve binlerce son kullanıcıya notebook menteşe tamiri ve  değişimi konusunda hizmet veriyoruz. Bozulmuş yada herhangi bir nedenle zarar görüş; Asus, Toshiba, Lenovo, Dell, Acer, Hp, Sony Vaio, Msi, Casper, Samsung, Exper, Packard Bell, Grundig, Vestel, Arçelik, Monster ve diğer tüm markaların laptop menteşe tamiri ve değişimi işlemini en uygun fiyatlarla ve servisimiz yapılan işlemler için 6 ay garantisini vererek yapmaktayız.

Laptop Menteşeleri Neden Kırılır?

Notebook kasalarının kırılması genelde dış etkenlere bağlıdır. Düşme, darbe alma gibi nedenlerdir. Bunun dışında notebookların menteşeleri zamanla sertleşmektedir. Buda kasa kırılmalarının en büyük sebebidir. Açıp kapamalarda notebookunuza aşırı yük uygulamaktadır. Bazı markalarda ise üretici hatası olarak değerlendirilebilir.

 Laptop Menteşe Tamiri Nasıl Yapılır ? Menteşe Tamirinin Faydaları?

Denizli Laptop Kasa Tamiri

Denizli Bilgisayar Servisi Kırık kasa ve menteşe ile uzun süre kullanılan notebooklar zaman geçtikçe diğer sorunları beraberinde getirecektir. Bu arızalar ekran kırılması, data kablosu kopması ve anakart ile menteşenin kısa devre yapması anakartın komple yanması gibi büyük sorunlara yol açabilir. kasa kırılmasının en büyük sebebi menteşelerin sertleşmesidir. Yani yeni kasa almanız hiçbir şey değiştirmeyecektir. Menteşe sorununuz giderilmezse yeni aldığınız kasa kısa bir süre sonra tekrar kırılacaktır. Kasa değişimlerinin çok yüksek maliyetlere çıkması hem kullanıcının bütçesini zorlamakta hemde yedek parça bulunamadığı taktirde servis süresi uzamaktadır. Altarnatif olarak  kırılan laptop kasaları ve menteşelerini plastik kaynak yöntemiyle çok sağlam şekilde ve çok daha düşük maliyetle tamir etmek mümkün. Kaliteli işçilikle kasa menteşe tamiri yapılan laptop ve notebookları yıllarca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Denizli RG bilgisayar Servisimiz profesyonel ekibimiz tarafından kasa tamiri yapılmakta, uygun fiyat kaliteli işçilik prensibimizle müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik çözümü sunmaktayız.

Notebook Kasa Menteşe Tamiri Ne kadar Sürüyor?

Denizli Laptop Menteşe tamiri

Cihaz servisimize ulaştığı ilk gün arıza tespiti yapılır. Ardından siz değerli müşterilerimize arıza ve fiyat  bilgisi vererek onay aldığımız ilk anda tamir işlemler başlar 1-5 iş günü arasında tamir edilir.

Denizli RG Bilgisayar  Servisi laptop arızası tamiri , onarımı, değişimi ve daha birçok sorununuzu GARANTİLİ olarak çözüyoruz.

 

Tıkla Hemen Ara