Denizli Lenovo Teknik Servisi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Denizli Lenovo Teknik Servisi

iletişim : 0(537) 954 3707

Lenovo Teknik servisi: Lenovo Laptop, Bilgisayar ve Notebook tamir işlemlerini hızlı ve garantili olarak en sağlam şekilde yapmaktayız Denizli Lenovo servisi işinde tecrübeli elemanlarımızla arızalı bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti uyguladıktan sonra sizleri de bilgilendirerek bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Uygun fiyatlarla müşterilerin yüzünü güldüren servisimize sizleri de beklemekteyiz.

Lenovo Bilgisayar servisi olarak Bize getirdiğiniz bilgisayarlarınızı en sağlam şekilde yaparak en kısa sürede size teslim etmekteyiz. Lenovo Laptop ve Notebookların her türlü orijinal yedek parçalarını firmamızda bulmanız mümkündür.

Lenovo Teknik Servis hizmetleri ve yedek parçaları

Eğer Lenovo bilgisayarınızın Lenovo Şarj adaptörü, Lenovo Batarya, Lcd ve Led Ekran, Spu Fan, Lenovo Anakart, Lenovo Ekran kartı, Ram, Harddisk, Klavye ve diyer yedek parçaya ihtiyacı varsa Teknik servisimize gelerek lazım olan yedek parçaların tedarigini ve değişimlerini uzman teknisyenlerimize yaptıra bilirisiniz.

Servis sürecinde ve hizmetlerinde en çok sıkıntı yaşanan konulardan biride yedek parça değiştirme süresidir. Bizim servislerimizde böyle bir sıkıntıyla karşılaşmak için mümkün olduğu kadar stoklarımızda en çok kullanılan parçaları stoklarımızda tutarak mümkün olduğu kadarıyla servis sürecini minimuma çekmekteyiz, Denizli Lenovo servisi olarak stoklarımızda her türlü Lenovo yedek parçayı bulundurmaktayız.

Lenovo Notebook servisi: Biliyoruz ki bilgisayarlarınız sizin için önemli ve uzun süre ayrı kalmak istemediğinizi bildiğimiz için parçalarımızı hazırda bekletmekteyiz. Parça konusunda büyük bir depoya sahip olan Lenovo Bilgisayar servisi siz değerli müşterilerimiz için bütün imkânları sunmaya devam etmekteyiz.

iletişim : 0(537) 954 3707

Tıkla Hemen Ara