Denizli Oem Parça Tamir Servisi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Denizli Oem Parça Tamir Servisi

29 Ekim 2018 Genel 0
rg bilgisayar servisi

Denizli Oem Parça Tamir Servisi

İletişim : 05379543707

Ağ Ürünleri

Barkod Ürünleri

Baskı Çözümleri

Güvenlik Ürünleri

Güvenlik Yazılımları

Masaüstü Bilgisayarlar

OEM & Çevre Birimleri

Ofis & Tüketim Ürünleri

Server Bilgisayarlar (Sunucu)

Server Kabinleri

Taşınabilir Bilgisayarlar

Tüketici Elektroniği

Yazılımlar

Monitör

Anakart

Ekran Kartı

Ram Bellek

İşlemci

Flash Disk

USB Bellek

HDD-SSD

Gibi ürünlerin tamiri alımı satımı yapılmaktadır. İstediğiniz OEM Bileşenlerini size teslim ediyoruz yada sizin ürününüzü tamir ediyoruz. Yedek parçaya ihtiyacınız mı var ? Bize ulaşın size yardımcı olalım.

İLETİŞİM YARDIM VE DESTEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ : 0537 954 3707

 

OEM BİLEŞENLERİ NEDİR ? 

Original Equipment Manufacturer (OEM), yani “orijinal ürün üreticisi” anlamındadır. Bilgisayar ürünleri kutulu satılır. Bu ürünlere kutulu ürün denir. Toplu halde parça alımı yapan sistem entegratörleri, ürünleri kutulu almazlar. Çünkü kutu, hacmi artırıp sevkiyat masraflarını yükseltir ve sistem entegratörleri için bu kutular manasızdır. Dolayısı ile kutusuz halde alırlar. Genelde yanında ufak bir kitapçık ile verilir ürün. Bu ürünün kutulu versiyonunda hiçbir farkı yoktur. İşte bu kutusuz ürünlere OEM ürün adı verilir. Hiçbir şekilde kalite göstergesi değildir. OEM kelimesinin anlamı kullanıcılara öyle empoze edilmiştir ki, büyük bir kesim OEM deyince aklına hemen markasız ve kalitesiz ürün gelir.

Sadece bilgisayar alanında değil günümüzde her alan OEM kullanılmaktadır. Örnek verilecek olursa, FORD araba aldığınız Ford burada OEM dir. Arabanın içinde bulunan SONY CD Player ise SONY OEM satıcısı olarak anılır. OEM genel anlamda bakıldığı zaman aldığınız ürünün orijinalliğini belirtir bir ibaredir. Otomotiv sanayide Original equipment from manufacturer olarak kullanılır, sebebi ise birden fazla ürünün farklı sanayi gruplarından teminidir.


     

    Tıkla Hemen Ara