Denizli Sony Vaio Teknik Servisi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Denizli Sony Teknik Vaio Servisi

iletişim : 0(537) 954 3707

Denizli Sony vaio servisimizdeki donanımlı Teknik elemanlarımız, bize getirilen arızalı Laptoplarınızın arızaları ve sorunları çözümlenmiş olarak gerekli ayarların yapılması ile sizlere performansı en yüksek değerde ve bakımları tam olarak yapılmış bir şekilde teslim edilmektedir.

Vaio Teknik Servisimizde arıza tespit ücreti almadan arıza ve sorunlar sonrasında yapılması gerekenler ve size olacak maliyetleri gibi bilgileri verilmektedir. Gerekli işlemlerin yapılması için onay verdiğinizde Vaio Laptopınız Teknik servis bölümüne alınarak gerekli işlemler yapılmaktadır.

Tamir sırasında parça değişimi olacak ise stoklarımızdan temin edilerek Laptopa takılır, eyer bu parça Denizli Sony Vaio servis stoklarımızda yok ise siparişi verilerek bir gün sonrasına getirttirilir.

Teknik servisimizde kullanılan Vaio Yedek parçalarının tamamı Orjinaldır, Orjinal yedek parça sağlamlık ve daha fasla performans demektir, Orjinal olmayan parçalar ileriki zamanlarda Laptopunuzda başka sorunlar neden olacağından dolayıdır ki parça değişimlerine çok daha fazla önem göstermekteyiz.

Denizli vaio Notebook servisimizde Notebooklar için Vaio Şarj adaptörübataryalar, Ram, Hdd, Harddisk, Vaio Anakart, Vaio Ekran kartı, orijinal ekranlar gibi bilgisayarınıza lazım olan her türlü parçayı temin etmeniz mümkündür.

Vaio Notebook Ekran (Panel) Değişimi: Denizli Teknik servisimizde Vaio Notebooklar için üretilmiş olan LCD ve LED orijinal ekranlar kullanılmakta olup bu ekranların değişimleri ortalama 30 dk ile 40 dk arasında yapılarak teslim edilmektedir.

Vaio Notebooklarda Harddisk değişimi; harddisk değişimleri Teknik Servisimizde ortalama on beş dakika ile yarım saat arasında bir vakit almaktadır, Değişimi yapılan Hdd lere gerekli olan Windows ve diyer yardımcı programların kurulumu yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Ayrıca Ram değişimi Klavye Değişimi ve diyer parça değişimlerinide kısa sürelerde yapmaktayız. Kısacası elimizden geldiği kadarı ile tüm işlemleri hızlı ve garantili olarak yapmaktayız.

Denizli’nın en büyük servisi olmanın verdiği gururla elemanlarımız büyük bir öz veri ile çalışmaktadırlar. Vaio Bilgisayar Servisimiz tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Bizlere emanet ettiğiniz cihazlarınızı sanki bizim malımızmış gibi görüp, büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Sizde Sony vaio servisimizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Sony Vaio Laptop ve Notebook grubunun Yedek parçaları olan Şarj Adaptörü, Led Ekran, Lcd Ekran, Anakart, Ekran kartı, Batarya, Pil, Kasa, Cpu Fan, Ram, Bellek, Harddisk, Hdd gibi birçok parçaları Sony servisimizde bulunmaktadır.

Sony vaio bilgisayarlar gerek kalitesiyle gerekse şık tasarımlarıyla herkesin sahip olmak istediği bir marka haline gelmiştir. Denizli Sony vaio servisi olarak bu markadaki cihazlarda oluşan her türlü sorunu uzman ekibimiz tarafından en iyi şekilde arızalarını halletmekteyiz.

Bakım ve onarımlarımızın süresi kısa sürmektedir. Böylece siz değerli müşterilerimizi bilgisayarlarınızdan uzak tutmamaya özen gösterdiğimizi ifade eder.

iletişim : 0(537) 954 3707

Tıkla Hemen Ara