Denizli Toshiba Teknik Servisi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Denizli Toshiba Teknik Servisi

iletişim : 0(537) 954 3707

Toshiba Teknik Servisi Müşteri odaklı kurulmuş olan servislerden biri olarak biz Denizli Toshiba servisi Laptop ve Notebook cihazınızda oluşan her türlü arıza ve sıkıntıyı Profesyonelce çözmek için burdayız.

Toshiba Teknik servisimize getirdiğiniz arızalı cihazlar daha doğru ve daha hızlı tamirini yapmak ve müşterilerimizi bilgilendirmek için önce arıza tespit işleminden geçer, tamir ve Parça değişim işlemlerinden gerekli olanları yapılmış ve en son temizlik ve bakım işlemleri yapılmış olarak sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Müşterinin zamanını da ciddiye alan Toshiba Bilgisayar servisi deneyimlerinden kaynaklı olarak en çok değişim yapan parçaları bünyesinde bulundurarak gerekli olduğu takdirde parçanın gelmesini beklemek için geçen süreyi atlayarak gerekli durumda müdahalede bulunabilmektedir.

Toshiba Şarj Adaptörü, Toshiba Batarya, Toshiba Lcd ve Led ekran, Toshiba Anakart, Toshiba Cpu Fan, Toshiba Ekran kartı, Toshiba Hdd, Harddisk, Klavye, Ram gibi bir çok yedek parça stoklarımızda bulunmaktadır.

Güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile müşteriyi önemseyen ve markasının sorumluluğunda ilerleyen Denizli Toshiba servisi olarak biz herhangi bir şekilde düşme, üzerine su dökülme, çok fazla kullanılması, dikkatsiz kullanılması gibi durumlar sonucunda meydana gelebilecek her türlü çatlama, kırık, fan yanması, ana kart yanması, hard disk yanması gibi durumlarda kendimize ve markamıza olan inancımızın hediyesi olarak garanti kapsamında bir tamir aşaması yürütmekteyiz.

Siz de gerek duyduğunuz her aşama da Toshiba Teknik servisi ayrıcalığını yaşamak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

iletişim : 0(537) 954 3707

Tıkla Hemen Ara