Monster Abra Servisi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Monster Abra Servisi

20 Haziran 2020 Denizli Monster Abra Servisi Monster Abra Servisi Monster Abra Teknik Servisi 0
denizli bilgisayar servisi

Denizli Monster Abra Servisi

Monster Notebook Tamiri ve Laptop Servisi Denizli Oyun Bilgisayarı

Monster Notebook Oyun seven kullanıcılar için özel olarak geliştirilen yüksek performans veren özel bir laptop serisidir. Kullanıcıların çoğunluğu bu cihazları sadece oyun oynamak amacıyla kullanmaktadır ve sürekli açık olan bu cihazlarda kısa sürelerde aşağıda listelediğimiz arızalar sıklıkla görülmektedir. Denizli Monster Notebook Servisi olarak Garanti süresi dolmuş yada kullanıcı hatasından dolayı Garanti kapsamı dışında kalmış ürünlere teknik destek hizmeti sunmaktayız.

 

Monster Abra Laptop Ekran Değişimi

Denizli Monster Servisi olarak Lcd Ekranı kırılmış olan cihazların panel değişimlerini yaparak Kullanıcılara teslim etmekteyiz. Lcd Paneller genel olarak kullanıcı hatasına bağlı kırılmaktadır ve Yetili servisler bu tür sorunları garanti kapsamına almamaktadır. Firmamız bu tür sorunlarda kullanıcılara destek vermektedir. Lcd Paneller 30 pin ve 40 pin olmak üzere iki kategoriye ayrılır ve fiyatları bu özelliğe göre değişmektedir.

Monster Abra Notebook Anakart (Bga) Tamiri

Monster Abra Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

Monster Laptoplar genel olarak üretilme amacı Oyun içindir Kullanıcılar geneli bu amaç için alırlar yoğun olarak oyun oynamak için kullanılan bu ürünler Ekran Kartı arızası açmaya başlar bu tür sorunlar garanti kapsamına girmemektedir. Firma olarak Denizli Monster Servisimizde ekran kartı arızalarını 6 AY FİRMA GARANTİSİ altında tamir etmekteyiz.

Monster Abra Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları

Notebok cihaz kullanan kullanıcıların sıklıkla yaşamış olduğu Menteşe Kırılması yada Menteşenin kasa bağlantılarının kırılması sorunlarını her kullanıcı yaşamıştır. Bu tür sorunlarda kullanıcılar Lcd Cover yada Panel Ön Kapağını yüksek maliyetlere değiştirmek isteyecektir. Bu Tür sorunlarınızı uygun fiyatlara kasa tamiri yapmaktayız.

Monster Abra Notebook İnverter Tamiri

Monster Abra Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Monster Abra Notebook Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)

Monster Abra Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Denizli Monster Servisi olarak stoklarımızda tüm modeller için adaptör bulunmaktadır. Eğer Orjinal adaptörünüz arızalı ise Adaptör tamiri yaptırarak daha uygun fiyatlara çözüm bulabilirsiniz.

Monster Abra Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Monster marka laptopların şarj soketleri genel olarak sorunsuzdur. Kullanıcı hatası dışında hata yapmaz arızalanmaz, şarj soketi arızalarını servisimize getirerek tamir yaptırabilirsiniz. Tüm modeller için şarj soketi stoklarımız da mevcuttur.

Monster laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Monster Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz

Monster Laptop Tamiri, Monster Notebook Tamiri, Monster Oyun Bilgisayarı Tamiri, Monster Servisi Denizli

Tıkla Hemen Ara