Toshiba Tecra Servisi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Toshiba Tecra Servisi

20 Haziran 2020 Denizli Toshiba Tecra Servisi Toshiba Tecra Servisi Toshiba Tecra Teknik Servisi 0
denizli bilgisayar servisi

Denizli Toshiba Tecra Servisi

Denizli Toshiba Servisi olarak uzun yıllardır sektörde iş tecrübesine sahip teknik kadro ve donanımımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Donanımsal ve yazılımsal birçok problemlerinize çözüm üretmekteyiz. Tespit edilen sorun üzerine size bilgi verilir ardından sizin onayınız ile işleme devam edilir. Parça değişimi ve tamir olan cihaz için duruma göre garanti verilmektedir. Tekrar aynı sorun ile karşılaşmamanız için size hızlı ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. Laptop tamiri Denizli merkezimizde yaptığımız işlerin ve müşterilerimizin her zaman yanındayız. Referans müşterilerimizin bize en değerli tarafları bize dönüş ve düşünceleridir. Ticaret ahlakını benimseyerek yaptığımız işlerde müşterilerimiz için en iyi olanı sunmaktayız.

Toshiba servisi merkezinde artık donanımsal olduğu kadar yazılımsal güvenlik sorunları, format, işletim sistemi güncellemeleri ve birçok konuda sizlere destek vermekteyiz. Sizleri en kısa zamanda müşterilerimiz arasında görmek bizi mutlu edecektir.

Toshiba Portege Tecra & Notebook Servisi

Toshiba Laptop Servisi olarak Toshiba bilgisayarlarınız için bütün hizmetleri karşılayacak servis hizmetini tek çatı altında topladık. Yıllarca sektörde uzmanlaşmış Toshiba Servisi Denizli teknik kadromuz ile tüm sorunlarınıza çözüm üretebilecek bir servis olduğumuzu söyleyebiliriz. getirdiğiniz cihazlar için aynı gün  arıza tespit yapılır ve sorun hakkında size bilgi verilir. Onayınız doğrultusunda sorun çözülerek genellikle aynı gün teslim edilmektedir. Günlerce gereksiz yere serviste beklemeye artık son !

Toshiba Servisinde Neler Yapıyoruz ?

Toshiba Tecra Laptop Anakart Tamiri.

Toshiba laptop anakart tamiri için servisimizde sizlere en detaylı chip değişimi, intel chip set tamiri gibi hizmetleri sunmaktayız. Anakartlar laptopların aslında en önemli merkez parçasıdır diyebiliriz. Çünkü bütün donanımlar anakart üzerinde toplanmaktadır. Toshiba anakart tamiri için servisimizde sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı çözümleri sunmak adına tüm teknolojik donanıma sahibiz. Toshiba laptop anakart değişimi işlemleri ise servisimizde en son çare olarak yapılmaktadır. Çünkü önceliğimiz her zaman onarım ile uygun fiyatlı garantili çözümler sunmaktır.

Toshiba Tecra Ekran Kartı Chip Değişimi,

Çipset Tamiri.

Toshiba laptoplar için ekran kartı sorunları bir çok laptop modelinde rastladığımız sorunlarla aynıdır. Toshiba ekran kartı chipset değişimi işlemleri Toshiba Servisimizde BGA makinesi ile garantili olarak değiştirilmektedir. Bu sorunların asıl kaynağı genellikle laptoplarda fazla ısınmaya bağlı olarak gelişmektedir.  Fazla ısınan ekran kartı chipleri zarar görebilir ve bozulabilir. Bu durumda servisimizde kullandığınız ekran kartı chipi tamiri yapılır veya en son çare yeni bir ekran kartı chipi değişimi ile laptoplarınız garantili olarak ilk gün olduğu performansına dönmektedir.

Toshiba Tecra Menteşe ve Kasa Tamiri, Değişimi.

Lenono laptoplarda menteşe ve kasa tamiri işlemleri servisimizde garantili olarak en hızlı sürelerde gerçekleştirilmektedir. Toshiba laptoplarda zamanda kullanıma bağlı olarak alt kasa ve üst kasa kısımları ayrılabilmektedir. Bu tür durumlarda laptop menteşe tamiri veya değişimi işlemleri uygulamaktayız. Toshiba laptop ekran cover, alt kasa ve bezel gibi parçaların onarımları, değişimleri servisimizde garantili ve en hızlı şekilde yapılmaktadır.

Toshiba Tecra Ekran/Panel Değişimi.

Laptoplarda ekranlar aslında en hassas kısımlar diyebiliriz. Çoğunlukla kullanıcı hatasından kaynaklı olmakla birlikte ekran kırılmaları durumları Denizli Toshiba Servisi merkezimizde 1 ile 2 saat ortalamalarında orjinal ve 6 ay garantili olarak değiştirilmektedir. Toshiba laptop ekran değişimi için servisimize geldiğinizde önce ekran/panel çıkartılır ve servis kodu sorgulaması yapılır. Ardından laptop ekranınız yeni olarak en kısa sürede garantili olarak değiştirilir.

Toshiba Tecra Batarya/Pil Değişimi.

Laptop bataryaları elektrik bulunmayan durumlarda laptopların açık kalması için sarj deposu görevi görmektedir. Uzun süre kullanımlarda zamanla laptop batarya/pil gücü düşmektedir. Bu tür durumlarda Toshiba laptop batarya değişimi için servisimizden en uygun fiyatlı orjinal veya a kalite muadil batarya çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz tüm batarya çeşitleri en az 6 ay garantilidir.

Toshiba Tecra Klavye Değişimi.

Bütün laptoplarda aslında tüm veri girişlerini sağladığımız parçalar klavyeler diyebiliriz. Laptop klavyeleri çoğunlukla zamanla aşınmaktan veya cihaza olabilecek bazı sıvı teması durumlarında kısa devre olarak bozulmaktadır. Toshiba laptop klavye değişimi için Denizli‘da bulunan servisimizde işleriniz aksamasın diye olabildiğince hızlı işlem yapmaktayız. Işıklı veya ışıksız Toshiba laptop klavye çeşitleri servisimizde stoklarımızda sürekli olarak bulunmaktadır.

Toshiba Tecra Adaptör Satışı

Bütün laptoplarda aslında tüm veri girişlerini sağladığımız parçalar klavyeler diyebiliriz. Laptop klavyeleri çoğunlukla zamanla aşınmaktan veya cihaza olabilecek bazı sıvı teması durumlarında kısa devre olarak bozulmaktadır. Toshiba laptop klavye değişimi için Denizli‘da bulunan servisimizde işleriniz aksamasın diye olabildiğince hızlı işlem yapmaktayız. Işıklı veya ışıksız Toshiba laptop klavye çeşitleri servisimizde stoklarımızda sürekli olarak bulunmaktadır.

Toshiba Tecra Ssd Kurulum

Toshiba laptop bilgisayarların zamanla yavaş çalışması ve performans kabetmesinde en büyük etkenlerden birisi eski nesil hdd harddisklerdir diyebiliriz. Bu tür durumlarda servisimizde Toshiba laptop ssd kurulumları aynı gün içinde 2 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Kurulumda kullandığımız Ssd harddisk çeşitleri eski nesil hdd disklere göre en 5 kat hızlı çalışmaktadır. Bozulan harddisklerinizden veri kurtarma ve yeni nesil ssd harddisklere geçiş için servisimize gelebilir farklı çeşit ve boyutlara sahip ssd diskler hakkkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Toshiba Laptop Anakart (Bga) Tamiri
  • Toshiba Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi
  • Toshiba Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri
  • Toshiba Laptop İnverter Tamiri
  • Toshiba Laptop Ekran Değişimi
  • Toshiba Laptop Batarya (Pil) Değişimi
  • Toshiba Laptop Klavye Değişimi
  • Toshiba Laptop Adaptör Satışı
  • Toshiba Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi
  • Toshiba Hdd Değişimi Ssd Disk Upgrade-Geçiş İşlemleri

Toshiba Teknik Servisi Süreleri

Toshiba Teknik Servisi olarak servisimize gelen cihazlar için aynı gün arıza tespit yapmaktayız. Belirlenen arızaların genel durumuna göre çoğu işlemleri aynı gün teslim etmekteyiz. Servisimizde birçok model Toshiba bilgisayar için yedek parça sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Bütün servis işlemlerini tamamen kendi içimizde yapmaktayız. Toshiba Servisi Denizli merkezimizde Örneğin; bozulan ekran kartınız için ekran kartı tamiri ve değişimi için tamamen dışarıdan bağımsız kendi içimizde yapmaktayız. Ekran kartı chip değişimi gibi bütün işlemleri firmamızda yapabilecek tüm teknik donanıma ve uzman personele sahip durumdayız. Ayrıca tekrar belirtmek isteriz ki tüm servis işlemlerimiz garantili ve faturalı yapılmakta olup daha sonra oluşabilecek tüm müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiş durumdayız.

Toshiba Laptop Servisi Garantiler

Denizli’da en öncü hizmetleri sunan Denizli Toshiba servisi firmamızda tüm hizmetlerimizin garantili olduğunu söylemiştik. Peki bu garanti süreleri ne kadar? ve müşterilerimizi aldığı hizmetler sonrasında mağdur olmaması adına ne gibi önlemler alıyoruz? sorularını cevaplamak istiyoruz. Öncelikle servisimizde tüm elektronik arızalar için (anakart tamiri, sarj soketi tamiri, anakart entegre değişimi) gibi hizmetler için 3 ay garanti vermekteyiz. Bununla birlikte yedek parçalarda ise örneğin; Toshiba laptop ekran değişimi hizmetlerinde 6 ay garanti sunuyoruz. Buradaki garanti süreleri müşterilerimizin aldığı hizmetten sonra kalıcı çözüme ulaşması adınadır.Bu örnekte anlaşılacağı üzere laptop ekran değişimi için verdiğimiz garanti süresi boyunca bir sorun yaşamayan müşteri zaten uzun yıllar sorunsuz ürününü kullanmaya devam edecektir. Denizli Toshiba Servisi merkezimizde Garanti sürelerimiz tamamen müşteriyi koruma odaklı, yapılan onarım veya iyileştirmenin ne kadar kalıcı olduğunu müşterilerimize kanıtlama amaçlıdır. Servisimizden yararlanacağınız tüm hizmetlerde daima müşteri dönüşlerine önem vermekte ve kalıcı müşteriler biriktirmekteyiz.

 

 

Tıkla Hemen Ara