Denizli Laptop Ekran Değişimi

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Denizli Laptop Ekran Değişimi

29 Mart 2019 Acer Laptop Ekran değişimi Asus Laptop Ekran değişimi Casper Laptop Ekran değişimi Compaq Laptop Ekran değişimi Dell Laptop Ekran değişimi Hp Laptop Ekran değişimi Laptop Ekran değişimi Lenovo Laptop Ekran değişimi Monster Laptop Ekran değişimi Msi Laptop Ekran değişimi Notebook Ekran değişimi Packard-Bell Laptop Ekran değişimi Samsung Laptop Ekran değişimi Sony Laptop Ekran değişimi 0
RG Bilgisayar Tamircisi

iletişim : 05379543707

Laptop – Notebook Ekran Tamiri – Değişimi

LAPTOP NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.   Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

laptop ekranı kırıldı,   cep laptop ekranı çizildi,   laptop ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi;   notebook ekran tamiri,   ekran tamiri,   ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

  Laptop Ekran Tamiri Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

Laptopların görüntü aktarma birimi olan   LCD ya da   Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz EkranTamricisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 6 aydır.   Laptop Ekran Tamiri ekran arızaları için gerek değişim gerekse tamiri için Ekran tamircisi’ne getirebilirsiniz.

  Laptop Notebook Ekran Tamiri

–   laptop notebook ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?
–   laptop notebook ekran görüntüsü çok um silik?
–   laptop notebook ekranımda renk bozukluğumu var?
–   laptop notebook ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz   laptop notebook için uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz   laptop notebook paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve   laptop notebook ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet için   markalı ürünlerin   Laptop Ekran Tamiri,   ekran tamiri,   kırık ekran,   tamir,   ekran tamiri yaptırabilirsiniz.

  Laptop Ekran İnverter Arızaları (Ekrana Görüntü Silik Geliyorsa)

İnverter, tüm masaüstü ve notebook lcd ekranlarında bulunan bir parçadır. Görevi, besleme kaynağından gelen elektriği lcd ekranı aydınlatan florasan lambaya uygun hale getirip aktarmaktır. İnverterin arızalanması durumunda lcd ekranın florasanına elektrik gitmez ve lamba yanmaz. Lamba yanmayınca aydınlanamayan lcd ekranda görüntü belli belirsiz silik bir tonda görünür. Görüntü güçlükle seçilebilir durumdadır.   Laptop Ekrana ışık kaynağı tuttuğunuzda görüntü daha net ortaya çıkar. İnverter arızalandığında görüntü çok silik gelir ancak her silik gelen görüntü inverter arızasından kaynaklanmayabilir. İnverterin LCD ekranı aydınlatan lambaya elektrik vererek onu çalıştırdığını lambanın da ekranı aydınlattığını söylemiştik. Burada florasan lambanın da arızalanması durumunda aynı kısık ve silik görüntüyle karşılaşılabilir. Anakarttan invertere elektrik taşıyan yollarda veya sokette arıza olması durumunda da hem invertere hem florasan lambaya elektrik gitmez gene aynı tür arıza belirtisi görünebilir. İnverterler de her bilgisayarın markasına ve modeline göre farklılık gösteren parçalardır. Arızalanması durumunda değişim yoluna gidilir. Ekran değişimi kadar olmasa da maliyetli bir arızadır.  Laptop Ekran Tamiri markalı laptop unuzun   Laptop Ekran Tamiri professiyonel ekibimizle sunmaktayız. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet için   markalı ürünlerin   Laptop Ekran Tamiri,   ekran tamiri,   kırık ekran,   tamir,   ekran tamiri yaptırabilirsiniz.

  Laptop LCD Ekran Arızaları (Ekranda Kırılma, Çarpma, Çizgiler Varsa)

Bilgisayarın   Laptop LCD Ekran ekranlarında en sık karşılaşılan arıza biçimi kırılmalardır. Yeni nesil   Laptop LED Ekran ekranlar   Laptop LCD Ekran ekranlardan farklı olarak florasan ve inverter bulundurmaz. Ekranın aydınlatması led hücreleriyle homojen bir şekilde yapılır.   Laptop LED Ekran ekranlar   Laptop LCD Ekran ekranlardan çok daha incedirler ve daha az enerji tüketirler. Fiyat olarak da, henüz yaygın olarak kullanılmadığı için,   Laptop LCD Ekran ekranlara oranla çok daha pahalıdırlar. Gerek LED gerekse   Laptop LCD Ekran ekran kırılmalarında tek çözüm ekranı değiştirmektir. Kırılma dışında oluşan arızalarda da   Laptop LCD Ekran ekran tek parça olduğu için tamirat yapılmamaktar yapılsa bile verimli sonuç alınmamaktadır. Laptop bilgisayarlar taşınabilir cihazlar olduğu için taşınma sırasında meydana gelen düşmelerde ilk kırılan parça ekran ve menteşe olmaktadır. Arıza istisna bir arıza olmayıp çoğu kullanıcının başına gelen bir sorun olduğu için çok sık karşılaşılan bir arızadır. Arızanın çok karşılaşılması da   Laptop LCD Ekran ekran fiyatlarını düşürmüştür. Ekranın kırılması, ortasından çizgi çıkması veya görüntünün titremesi, kayması durumunda yapılacak şey o ekranı yenisiyle değiştirmektir. Ancak, lcd ekranın aydınlanmasını sağlayan florasan lambanın arızalanması durumunda ekranı değiştirmeye gerek kalmadan sadece lambayı değiştirerek sorun çözülebilmektedir.

  Laptop LCD Ekran Florasan Arızaları (Ekranda Görüntü Silikse)

Laptop LCD Ekran teknolojisini kullanan her ekranın, ister masaüstü, ister Laptop bilgisayar olsun, florasan lamsı vardır. Florasan lambasıyla ekrana yansıyan görüntü gözle görülebilir bir parlaklığa kavuşur. Florasan lambanın bozulması durumunda çözüm lambayı değiştirmektir. Ancak florasan lamba değişimi de hassasiyet, dikkat ve titiz çalışma isteyen bir iştir. Her ekranda florasan değişimiyle yüzde yüz sonuç alınmayabilir. Florasan lamba değişimi sırasında ekranın değiştirme maliyetinin de çıkabileceğini göze almak gerekmektedir. Ekrana görüntünün silik geldiği her arıza florasan kaynaklı olmayabilir. İnverter arızalarında belirtildiği gibi, Anakartttaki besleme yolları, inverter soketi ve inverter arızaları da ekrana görüntünün silik gelmesine neden olabilir. Ekrana görüntü silik geldiğinde bu üç ihtimali de göz önünde bulundurarak net teşhisi yetkin bir teknik servisten almak gerekmektedir.  Laptop Ekran Tamiri markalı laptop unuzun   Laptop Ekran Tamiri professiyonel ekibimizle sunmaktayız. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet için   markalı ürünlerin   Laptop Ekran Tamiri,   ekran tamiri,   kırık ekran,   tamir,   ekran tamiri yaptırabilirsiniz.

Tıkla Hemen Ara