Denizli Bilgisayar Servis

7/24 Yerinde Hızlı Servis

Denizli Bilgisayar Servis

17 Kasım 2018 Genel 0
Denizli Bilgisayarcı

Bilgisayar Teknik Servisi

iletişim : 05379543707

Bilgisayarınızda oluşan donanımsal yada yazılımsal sorunlarınıza teknik servisimiz tarafından tamir yapılmaktadır.
Firmamız Notebook ana kart tamiri, forma atma, klavye sorunları, adaptör tamiri, virüs temizleme,ekran kartı tamiri, notebooklarınızın yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarını yapmaktadır. Notebook tamiri hizmetimizin yanı sıra yedek parça değişimi ve satışını da yapmaktayız.
Notebook tamiri firmamız şirketler ve kamular yararına bakım anlaşması, veri kurtarma hizmeti de vermektedir. Bakım anlaşması ile bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaparak arızaların oluşmasını engelliyoruz. Böylece iş ve zaman kaybını da önlemiş oluyoruz. Ayrıca verilerinizi yedekleyerek veri kaybını da ortadan kaldırıyoruz. Notebook tamiri firmamıza gelen bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak sizleri bilgilendiriyoruz. Onayınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.
Notebook tamiri firmamızın prensiplerinin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Verdiğimiz güven ve hizmet kalitesi ile en seçkin firmalar arasında yer almaktayız. Yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, her zaman daha kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Notebook tamiri konusunda her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm getiren firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
Tüm bilişim sorunlarınıza veya isteklerinize en kolay ve hızlı çözümler ve olabildiğince kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Güven ve gönül rahatlığı ile servisimizden yararlanabilirsiniz.

Anakart Tamiri & Chip Değişimi

Herhangi bir nedenden dolayı sıkıntı yaşadığınız notebooklarınızda sorunlardan biri anakartınızda oluşan bir sıkıntıdan meydana  gelebilir. Firmamız notebooklarınızın anakartını sorunsuz bir şekilde tamir edip chip değişimi sağlamaktadır.

Lcd Değişimi & Kasa Tamiri

Notebooklarınızdaki menteşe bölgesinde meydana gelen hasarlardan dolayı kasanızın bazı kısımlarında kırılmalar,bozulmalar meydana gelebilir. Getirdiğiniz arızalı notebooklarınızda kasa onarımı,bakımı  ve Lcd değişimi yapmaktayız.

iletişim : 05379543707

 

Tıkla Hemen Ara